Poznaj nas

Image

Asia

Nazywam się Asia, mieszkam w Wielkopolsce i jestem szczęśliwą opiekunką dwóch cudownych suczek oraz czarnego kocurka. Z zawodu jestem technikiem weterynarii, a aktualnie uczęszczam do szkoły policealnej na kierunek fotografia. Jestem ogromną miłośniczką kynologii, scrapbookingu, fotografii, tatuaży oraz pysznego, wegetariańskiego jedzonka. Lubię czytać książki o tematyce psychologicznej, a także poezję. 

Zwierzęta były obecne w moim życiu od zawsze. Od psów i kotów, po króliczka, uratowane gryzonie, a nawet patyczaki. To zwierzęta skłoniły mnie do wyboru tego kierunku technikum i dzięki nim zaczęłam fotografować – suczka w typie owczarka niemieckiego Tara była moją pierwszą modelką, miałam wówczas 9 lat! 

Kilka lat temu adoptowałam mojego pierwszego “własnego” psa, Tosię. Byłam wtedy wolontariuszką w lokalnym przytulisku i całe wakacje spędziłam w kojcu ze szczeniakami, bo Tosia trafiła do schroniska w tak młodym wieku, że nie mogła jeszcze opuścić swojej mamy. To z Tosią stawiałam pierwsze kroczki w psich sportach, jeździłam na obozy i uczyłam sztuczek. Jako nastolatka popełniłam przy jej wychowaniu wiele błędów, ale ona konsekwentnie mi je wybaczała i pozwalała szybko naprawiać. Mając praktyki w lecznicy weterynaryjnej poznałam Nutkę. Została znaleziona jako pięciotygodniowe szczenię, brudna i skrzywdzona przez człowieka. W tym momencie nie planowałam psa, ale jej urok osobisty zawładnął moim sercem i wkrótce Nutka z nami zamieszkała. 

Zapraszam do mojego świata – na blogu znajdziecie ciekawostki z naszego codziennego życia, recenzje i testy produktów dla zwierząt, poradniki oraz wiele innych. Rozgośćcie się!

Image

Tosia

Urodziła się w 2013 roku, kilka pierwszych miesięcy życia spędziła w schronisku dla zwierząt. Z niepozornej kulki wyrosła na prawdziwą psią damę. Najbardziej kocha swoich ludzi i piłeczki wszelkiej maści. Bardzo szybko się uczy, zna kilkadziesiąt sztuczek, a treningi sprawiają jej niesamowitą frajdę. Próbowałyśmy wspólnie sił w agility i nieskromnie napiszę, że Tosi szło bardzo dobrze. Co poza tym? Jest emocjonalna i empatyczna, a do tego lubi szczekać (wyjątkowo dużo). To kundel o nieprzeciętnej osobowości, jedyny w swoim rodzaju.

Image

Nutka

Przyszła na świat w 2019 roku. Została znaleziona w krzakach w wieku około 6 tygodni, wówczas była bardzo zaniedbana i brudna, człowiek wyrządził jej niesamowitą krzywdę. Mimo burzliwej przeszłości, jest bardzo ufną i proludzką suczką, kocha ludzi i inne zwierzątka. W przeciwieństwie do Tosi, nie lubi piłeczek, ale uwielbia szarpaki. Jej temperament nadal się kształtuje, ale to dość charakterna suczka, zawsze chce postawić na swoim i bywa uparta, ale rekompensuje to swoją miłością do świata. Zyskuje przy bliższym poznaniu, naprawdę, nie da się w niej nie zakochać!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.